معافیت طلاب استعداد برتر از آزمون ورودی مقاطع تکمیلی

شناسه خبر : 133984

1402/02/20

تعداد بازدید : 728

معافیت طلاب استعداد برتر از آزمون ورودی مقاطع تکمیلی
رئیس اداره سنجش و پذیرش مقاطع تکمیلی از معافیت داوطلبان استعداد برتر حوزه‌های علمیه در سال تحصیلی 1403-1402 از آزمون کتبی در مقاطع تکمیلی خبر داد.

رئیس اداره سنجش و پذیرش مقاطع تکمیلی حوزه‌های علمیه خواهران در گفتگویی  با اشاره مصوبه اخیر هیئت‌امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه گفت: با توجه‌ به مصوبه 106 هیئت‌امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه  استعدادهای برتر حوزه‌هایی علمیه خواهران از شرکت در آزمون کتبی  معاف هستند.  

صبائی در ادامه افزود: با توجه‌ به این مصوبه  استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه خواهران برای ورد به مقطع بالاتر در همان رشته مقطع قبلی یا رشته‌های مشابه وهم خانواده از شرکت در آزمون کتبی  معاف هستند  صرفاً در مصاحبه تخصص مربوط، حسب ضوابط شرکت می‌کنند.

وی افزود: انتظار می‌رود با مصوبه فوق زمینه حضور گسترده و بیش‌ازپیش داوطلبان استعداد بر تر را شاهد باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مدیریت سنجش و پذیرش اسامی داوطلبان  مستعد را از معاونت پژوهش دریافت خواهد نمود؛  لذا استعدادهای برتر تنها لازم است در فرصت باقی‌مانده نسبت به ثبت‌نام خود در سامانه پذیرش  به نشانی: paziresh.whc.ir ثبت‌نام نمایند و این مدیریت اسامی  افراد را جهت تعیین واجد امتیاز استعداد بر تر از طریق معاونت پژوهش مرکز دریافت و اعمال خواهد نمود.

لذا این دسته از داوطلبان تنها لازم است بعد از ثبت‌نام و تأیید واجد امتیاز بودن، در مصاحبه اختصاصی مقطع مربوطه شرکت نمایند.

    سال تحصیلی 1403-1402

    رشته محل های سال تحصیلی 1403-1402