برگزاری دوره فن مصاحبه برای مصاحبه گران مقطع عمومی(سطح2) در استان مازندران

شناسه خبر : 123470

1401/03/12

تعداد بازدید : 175

برگزاری دوره فن مصاحبه برای مصاحبه گران مقطع عمومی(سطح2) در استان مازندران
خانم هدایتی، معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران استان مازندران از برگزاری دوره فن مصاحبه برای تیم مصاحبه کننده مقطع عمومی(سطح2) در این استان خبر داد.
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان مازندران بیان کرد: این دوره با حضور قریب به ۷۰ نفر از مدیران، معاونین آموزش، فرهنگی و مشاورین مدارس علمیه سطح دو استان مازندران برگزار شد.
سرکار خانم هدایتی افزود: این دوره با حضور حجت الاسلام هاشم پور با موضوع مهارت افزایی فن مصاحبه و راهکارهای عملی با هدف برگزاری هرچه بهتر مصاحبه های ورودی برگزار شد.
وی خاطر نشان کرد: ورود به هر مرکز آموزشی، شرایط و معیارهای خاص خود را می طلبد و هر قدر این مرکز، جایگاه، اهمیت و ویژگی خاص تری داشته باشد، معیارهای گزینشی آن نیز به همان میزان از حساسیت بیشتری برخوردار خواهد بود.
خانم هدایتی اظهارکرد: با توجه به تدریس استاد در این دوره و بیان راهکارها، تجربه، دلسوزی و دقت نظر تیم مصاحبه گر، در راستای ماموریت های حوزه علمیه، امیدواریم شاهد ارتقاء کیفیت ورود افراد شایسته و برخوردار از قابلیت های لازم برای تعالی و رشد جامعه دینی در عرصه اجتماع و بین الملل به حوزه‌های علمیه خواهران باشیم.
  معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران استان مازندران در پایان اظهار داشت: این دوره در روزهای جمعه و شنبه ۶ و ۷ خردادماه ۱۴۰۱ بصورت حضوری و به تفکیک مدارس غرب و شرق استان در دو مدرسه فاطمة الزهرا(سلام الله علیها) قائمشهر و حضرت آمنه(سلام الله علیها) فریدونکنار برگزار شد.
شایان ذکر است مرحله مصاحبه در پذیرش سال تحصیلی 1402-1401 در مردادماه برگزار خواهد شد.
 

    سال تحصیلی 1402-1401

    رشته محل های سال تحصیلی 1402-1401