نشست هماهنگی در خصوص آغاز پذیرش سال تحصیلی 1402-1401 برگزار شد

شناسه خبر : 118438

1400/10/23

تعداد بازدید : 1563

نشست هماهنگی در خصوص آغاز پذیرش سال تحصیلی 1402-1401 برگزار شد
نشست هم اندیشی معاونین آموزش و فرهنگی و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در رابطه با زمانبندی تبلیغات پذیرش و برنامه ها و فعالیت های کانون های رضوان سراسر کشور برگزار شد.

در این نشست که با حضور جناب آقای تهرانی معاون آموزش، جناب آقای محدر معاون فرهنگی و جناب آقای بهشتی پور مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل و دیگر مسئولین ادارات کل سنجش و پذیرش حوزه­های علمیه خواهران برگزار شد؛ ضمن تبیین اهداف و کارکردهای کانون­های رضوان، بر ضرورت برنامه­ریزی لازم جهت ارتقاء و بهبود فعالیت­های این کانون­ها در کشور تأکید شد.  

همچنین زمانبندی در رابطه با تبلیغات محیطی و چهره به چهره، تصمیم گیری در رابطه با مسؤولیت هماهنگی و راهبری کانون های رضوان از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

شایان ذکر است، سال گذشته، بیش از 450 کانون رضوان در مدارس علمیه خواهران سراسر کشور با هدف نام نویسی از طلاب توانمند و مستعد برای تبلیغ چهره به چهره جهت جذب در مدارس علمیه ایجاد شد.

تداوم ارتباط مستقیم و صمیمانه با کنشگران فعال حوزوی، ارتقاء سطح توانمندی‌ها و تجهیز طلاب خواهر، شناخت استعدادهای طلاب، بهره بردن از نیروی جوان و خلاق در برنامه‌های آتی مرکز، از دیگر اهداف راه اندازی کانون­های رضوان می باشد.

سال تحصیلی 1402-1401

رشته محل های سال تحصیلی 1402-1401