برگزاری نشست هم اندیشی معاونت آموزش با مدیران و معاونان آموزش مدیریت های استانی

شناسه خبر : 117877

1400/10/14

تعداد بازدید : 114

برگزاری نشست هم اندیشی معاونت آموزش با مدیران و معاونان آموزش مدیریت های استانی
نشست هم اندیشی معاونان آموزشی حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور با حضور معاون آموزش حوزه علمیه خواهران، مدیران و معاونان آموزش مدیریت های استانی سراسر کشور، به صورت وبینار برگزار شد.

این نشست به منظور بررسی و تبادل نظر در رابطه با فرآیند پذیرش سال تحصیلی 1402-1401 با محوریت تقویم زمانبندی پذیرش، برگزار شد.
 این نشست ضمن گرامیداشت نام و یاد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، با بیانات ارزشمند جناب آقای خالقی دبير شوراي علمي ـ تربيتي حوزه های علمیه خواهران و از دوستان و همراهان این شهید سرافراز، مزین شد.
جناب آقای تهرانی معاون آموزش مرکز مدیریت، تذکرات و نکاتی در خصوص برگزاری امتحانات پایان نیمسال به شیوه حضوری و زمانبندی پذیرش بیان کردند.
همچنین سرکار خانم صدرشیرازی مدیرکل سنجش و پذیرش حوزه های علمیه خواهران، نکاتی از جمله بازنگری و تصویب آیین نامه پذیرش، ارتقای سامانه های پذیرش، طراحی نظام نامه وظایف و اختیارات مدیریتهای استانی و مدارس در پذیرش داوطلبان و برخی مسائل دیگر را مورد توجه قرار داد و حاضران در جلسه نیز نظرات خود را درباره زمان نام نویسی، آزمون ورودی، شیوه و دوره های پذیرش طلاب و اجرای دوره های معارفی مطرح کردند.

سال تحصیلی 1400-1399

فهرست مدارس علمیه