اعلام شرایط پذیرش مقاطع تکمیلی حوزه های علمیه خواهران در سال تحصیلی 1400-1399

شناسه خبر : 89511

1398/12/04

تعداد بازدید : 11595

اعلام شرایط پذیرش مقاطع تکمیلی حوزه های علمیه خواهران در سال تحصیلی 1400-1399
ثبت نام کلیه مقاطع سال تحصیلی 1400-1399، از تاریخ 1 تا 31 اردیبهشت ماه سال 99 امکان پذیر است.

داوطلبان می توانند برای اطلاع از شرایط پذیرش، منابع آزمون کتبی و زمان آزمون، دفترچه راهنمای ثبت نام را از طریق لینک زیر دریافت نمایند.
علاقه مندان می توانند ثبت نام را به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت حوزه های خواهران به آدرس paziresh.whc.ir در بازه زمانی تعیین شده، انجام دهند.

پذیرش مقطع عالی (سطح سه/کارشناسی ارشد) در سه شیوه حضوری، نیمه حضوری و غیر حضوری و در 15 رشته تفسير و علوم‌ قرآنی، فقه ‌و اصول، فلسفه‌ اسلامي، کلام اسلامی، تاريخ اسلام، مطالعات اسلامی زنان، مدرسی ادبیات عربی، اخلاق و تربیت اسلامی، تبلیغ با گرایش حج، کلام با گرایش امامت، کلام با گرایش مهدویت، كلام با گرايش مذاهب اسلامي مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی، تربیت دینی کودک و نوجوان، مدیریت آموزشی انجام می شود.

پذیرش مقطع تخصصی (سطح چهار/دکتری) به صورت شیوه حضوری تمام وقت و در 5 رشته تحصیلی تفسیر تطبیقی، فقه خانواده، حکمت متعالیه، کلام اسلامی و علوم و معارف قرآنی صورت می گیرد.

با توجه به اینکه پذیرش در سطح4 فقط از فارغ التحصیلان سطح3 و پذیرش در سطح 3، از فارغ التحصیلان سطح 2 حوزه‌های علمیه خواهران است؛ ارائه مدرک مرتبط برای داوطلبان متقاضیان شیوه تحصیلی مرتبط تا 31 شهریور ماه 99 الزامی است.

شایان ذکر است؛ تاریخ آزمون ورودی کلیه مقاطع تحصیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.