تمدید مهلت ثبت نام مقطع عمومی (سطح2)

شناسه خبر : 80179

1398/05/17

تعداد بازدید : 5357

تمدید مهلت ثبت نام مقطع عمومی (سطح2)
معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور گفت: پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران در مقطع عمومی-سطح دو (کارشناسی) از ۲۳ تیرماه آغاز شده و تا ۵ شهریور ادامه دارد.

معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور با اشاره به مهلت نام نویسی مقطع عمومی گفت: پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران در سطح دو (کارشناسی) از ۲۳ تیرماه همزمان با ولادت با سعادت علی بن موسی الرضا علیه السلام آغاز شده و تا ۵ شهریورماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه پذیرش در سطح دو حوزه از دو مقطع تحصیلی دیپلم و پایان دوره اول متوسطه صورت می‌گیرد، افزود: داوطلبان دارای مدرک دیپلم با گذراندن ۱۹۰ واحد درسی در ۵ سال و داوطلبان دارای گواهی پایان دوره اول متوسطه با گذراندن ۲۶۶ واحد درسی در ۷ سال می‌توانند دانشنامه سطح دو (کارشناسی) دریافت کنند.

  خانم داودی گفت: دوره تحصیلی سطح دو برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم و بالاتر به دو صورت تمام وقت و پاره وقت اجرا می شود.

  وی ادامه داد: دوره پاره وقت برای افرادی طراحی شده است که به دلیل اشتغالات دیگر امکان حضور کمتری در مدارس علمیه را دارند و به همین دلیل در این دوره تعداد واحد کمتری در هر نیمسال ارائه می‌شود.

خانم داودی عنوان کرد: طلاب در سطح دو پس از گذراندن دو پنجم واحدهای درسی می توانند در صورت ضرورت به دوره غیرحضوری منتقل شوند و بقیه دروس خود را با انتقال به مرکز آموزش‌های غیرحضوری به صورت مجازی بگذرانند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر ۴۰۰ مدرسه علمیه خواهران سطح دو در سراسر کشور وجود دارد خاطرنشان کرد: علاقمندان می­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دفترچه راهنمای پذیرش مقطع عمومی در سایت سنجش و پذیرش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و یا پایگاه اینترنتی www.paziresh.whc.ir مراجعه کنند.

شایان ذکر است آزمون مقطع عمومی ویژه دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر 7 شهریور ماه برگزار خواهد شد.

 

لینک ثبت نام مقطع عمومی سطح دو (ویژه داوطلبان سیکل، دیپلم و بالاتر)

نمايش اعلانات

فهرست مدارس