اعلام نتایج آزمون ورودی مقاطع تکمیلی حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 79579

1398/04/28

تعداد بازدید : 22512

اعلام نتایج آزمون ورودی مقاطع تکمیلی حوزه های علمیه خواهران
نتایج آزمون مقاطع تکمیلی( سطح سه و چهار) و بازپذیری مقطع عمومی حوزه‌های علمیه خواهران در تاریخ 29 تیرماه 1398 اعلام شد.

داوطلبان مقطع عالی(سطح3 ) در ۱۳ رشته تحصیلی فقه و اصول، تفسیر و علوم قرآنی، کلام اسلامی، کلام با گرایش مهدویت، کلام با گرایش امامت، کلام با گرایش مذاهب سلامی، مطالعات اسلامی زنان، تاریخ اسلام، مدرسی ادبیات عرب، اخلاق و تربیت اسلامی، تربیت دینی کودک و نوجوان و مشاوره خانواده با رویکرد اسلامی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

همچنین داوطلبان مقطع تخصصی(سطح ۴) نیز در پنج رشته شامل رشته تفسیر تطبیقی، فقه خانواده، کلام اسلامی، حکمت متعالیه و علوم و معارف قرآنی در این آزمون سراسری شرکت کردند.

داوطلبان مقطع تخصصی(سطح4) در تاریخ یکم مردادماه و داوطلبان مقطع عالی(سطح3) در تاریخ سوم تا چهارم مردادماه جهت تعیین زمان مصاحبه به پروفایل شخصی خود مراجعه نمایند. داوطلبان علاوه بر قبولی در آزمون ورودی بایستی موفق به کسب نمره قبولی در مصاحبه علمی-رفتاری شوند که نتایج آن تا نیمه شهریورماه سال جاری اعلام خواهد شد.

 شایان ذکر است این آزمون 25 خردادماه در ۴۲ حوزه امتحانی بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد. آزمون سطح ۳ در یک نوبت صبح، شامل 100 سؤال چهار گزینه‌ای در میان ۳ هزار و ۲۵۰ نفر و آزمون سطح چهار در دو نوبت صبح و عصر و به صورت چهارگزینه‌ای و تشریحی در میان حدود ۶۵۰ نفر برگزار شد.

برای اطلاع از نتیجه آزمون سطح 3 کلیک کنید

برای اطلاع از نتیجه آزمون سطح 4 کلیک کنید

 

نمايش اعلانات

فهرست مدارس