آغاز ثبت نام مقطع عمومی حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور

شناسه خبر : 79351

1398/04/23

تعداد بازدید : 12171

آغاز ثبت نام مقطع عمومی حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور
پذیرش سراسری حوزه های علمیه خواهران در مقطع عمومی(سطح2/کارشناسی) برای سال تحصیلی 99-1398، در تاریخ 23 تیرماه همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام رضا(علیه السلام) آغاز خواهد شد.

علاقه مندان می توانند ثبت نام را به دو صورت اینترنتی و حضوری از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت حوزه های خواهران به آدرس paziresh.whc.ir و همچنین مدارس علمیه از طریق سامانه پذیرش در بازه زمانی تعیین شده، انجام دهند.

 برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم و بالاتر یک دوره پنج ساله تمام وقت و یک دوره 7 ساله پاره وقت و برای داوطلبان دارای مدرک سیکل یا اتمام پایه هشتم یک دوره هفت ساله تمام وقت در نظر گرفته شده است که 383 مدرسه علمیه برای دارندگان دیپلم  و 32 مدرسه علمیه برای دارندگان مدرک سیکل از خواهران در سال جاری ثبت نام به عمل می‌آورند.

 بر اساس تفاهم نامه‌ منعقد شده با جامعه المصطفی العالمیه از افراد غیر ایرانی نیز در مدارس علمیه خواهران سراسر کشور ثبت نام بعمل می آید و داوطلبان اتباع برای دریافت کد 6 رقمی جامعه المصطفی باید فرم سامانه جامعه المصطفی(سمپا) را پیش از ثبت نام تکمیل نمایند.

 امتیاز علمی دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر بر اساس امتیاز آزمون و معدل دیپلم و دارندگان مدرک سیکل یا اتمام پایه هشتم بر اساس معدل مدرک سیکل یا پایه هشتم و سوابق تحصیلی آنان محاسبه خواهد شد.  گزینش نهایی داوطلبان منوط به کسب موفقیت در مصاحبه و تحقیقات است.

شایان ذکر است آزمون سراسری مقطع عمومی(سطح2) ویژه دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر در تاریخ 7 شهریور ماه برگزار خواهد شد. ارائه مدرک دیپلم، سیکل و یا اتمام پایه هشتم برای داوطلبان متقاضیان شیوه تحصیلی مرتبط تا 31 شهریور ماه 98 الزامی است.

قابل توجه داوطلبان محترم:

.1مطالعه دقیق مندرجات دفترچه راهنمای پذیرش قبل از ثبت نام به تمامی داوطلبان توصیه می شود.

.2قبل از خرید کارت ثبت نام با مراجعه به فهرست مدارس علميه دارای پذیرش سطح 2 از وجود مدرسه و دوره مورد نظر در مدرسه علميه محل سكونت خود اطلاع يابيد.

.3خرید کارت ثبت نام به دو صورت اینترنتی یا مراجعه به نزدیکترین مدرسه علمیه امکانپذیر است.

.4در صورت ایجاد هر گونه مشکل در ثبت نام به نزدیکترین مدرسه علمیه (طبق فهرست مدارس علمیه سطح 2 در سایت) مراجعه نمایید.

5 جهت ثبت نام يا ويرايش اطلاعات از مرورگر فايرفاكس استفاده نماييد.(دريافت مرورگر فايرفاكس).

.......................... مراحل ثبت نام ..........................

مــرحــلـه اول: دریافت و مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش

مـرحــلـه دوم: دریافت فهرست مدارس

مرحـله سـوم: خرید کارت ثبت نام

مرحله چهارم: ثبت نام/ویرایش اطلاعات

نمايش اعلانات

فهرست مدارس