اعلام کاهش منابع آزمون زبان تخصصی سطح چهار سطح 4 رشته های فقه واصول وتفسیر تطبیقی

شناسه خبر : 64070

1397/06/26

تعداد بازدید : 227

اعلام کاهش منابع آزمون زبان تخصصی سطح چهار سطح 4 رشته های فقه واصول وتفسیر تطبیقی
مسئول اداره سنجش و پذیرش مقاطع تکمیلی حوزه‌های علمیه خواهران از کاهش منابع آزمون زبان تخصصی برای دو رشته فقه و اصول و تفسیر تطبیقی خبر داد.

دکتر مهدی صبایی گفت: با عنایت به مصوبه 94 شورای سیاستگذاری که یکی از شرایط پذیرش  در سطح 4 را قبولی در آزمون زبان تخصصی دانسته است مدیریت سنجش وپذیرش معاونت آموزش اقدام به برگزاری آزمون زبان تخصصی برای دو رشته فقه واصول با گرایش فقه خانواده وتفسیر تطبیقی نموده است.

وی در ادامه افزود: نظر به درخواست طلاب، مبنی بر کاهش محدوده آزمون، معاونت آموزش با عنایت به اجرای این آزمون برای اولین بار در مدارس علمیه، و نیز به منظور کاستن از دغدغه­ های طلاب گرامی،  اقدام به کاهش محدوده آزمون زبان تخصصی نموده است.

ایشان با اشاره به اینکه مرحله کتبی آزمون در تاریخ 12/7/1397 در مدارس سطح 4 برگزار خواهد شد خاطر نشان کرد: افرادی که در مرحله کتبی امتیازلازم را کسب نمایند برای مصاحبه شفاهی معرفی خواهند شد. 

وی با تاکید بر اینکه داوطلبین گرامی می توانند برای اطلاع از منابع آزمون زبان تخصصی به مدارس سطح 4 مراجعه نمایند افزود: با توجه به برگزاری آزمون به صورت متمرکز، لازم است داوطلبین گرامی با مراجعه به مدارس نسبت به ثبت نام حداکثر تا آخر شهریور ماه اقدام نمایند.

ایشان در پایان خاطر نشان کرد: پذیرفته شدگان نهایی پذیرش آزمون ورودی سال جاری نیز  می توانند  با ثبت نام در مدارس سطح 4 در این آزمون شرکت نمایند همچنین منابع وزمان آزمون زبان تخصصی سایر رشته های جاری در سطح 4  متعاقبا اعلام خواهد شد.

دریافت منابع آزمون زبان تخصصی سطح چهار - رشته تفسیر تطبیقی و فقه خانواده

دریافت فایل نصوص تخصصی رشته تفسیر تطبیقی

    دفترچه راهنمای پذیرش

    فهرست مدارس