اعلام اسامی قبول شدگان نهایی داوطلبان مقطع عالی - سطح سه

شناسه خبر : 62624

1397/05/02

تعداد بازدید : 15468

اعلام اسامی قبول شدگان نهایی داوطلبان مقطع عالی - سطح سه
اسامی قبول شدگان نهایی داوطلبان مقطع عالی سال تحصیلی 98-1397حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور اعلام شد.

دکتر مهدی صبائی رئیس اداره سنجش وپذیرش مقاطع تکمیلی با اعلام این خبر افزود:

با عنایت به در خواست داوطلبان و لزوم برنامه ریزی فارغ التحصیل شدن آن دسته از قبول شدگان که هنوز فارغ التحصیلی خود را به ثبت نرسانده اند، با همت همکاران محترم، این امکان فراهم گردید تاهمزمان با سالروز ولادت ثامن الحجج(ع) ودهه کرامت ، اسامی قبول شدگان نهایی داوطلبان مقطع عالی زودتر از موعد مقرر در دفترچه آزمون ورودی سطح 3 (هشتم شهریور) اعلام گردد .

وی افزود: داوطلبان مقطع عالی(سطح3) می توانند با کد رهگیری و یا بر اساس اطلاعات فردی که در اختیار دارند از طریق سایت پذیرش به نشانیpaziresh.whc.ir   و یا با ارسال کد ملي به شماره 30002144 نسبت به وضعیت پذیرش خود مطلع گردند.
  صبائی گفت : پذیرفته شدگان موظف اند حداکثر تا تاریخ 15 شهریور ماه، جهت ثبت نام همراه با مدارک لازم مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش
 به مدارس علمیه  محل پذیرش خود مراجعه کنند ، عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از تحصیل تلقی شده و با رعایت سایر مقررات، افراد واجد شرایط جایگزین خواهند شد.

وی در رابطه با داوطلبان غیر حضوری نیزگفت:این دسته از داوطلبان نیز لازم است نسبت به ارائه مدارک به مدارس انتخابی در محل سکونت خود در زمان بندی اعلام شده اقدام نمایند.

دکتر صبائی ضمن اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته معاونت آموزش مبنی بر عدم پذیرش کسانی که مقطع قبل خود را به پایان نرسانده اند گفت: با هماهنگی صورت گرفته با معاونت پژوهش لیست افرادی که مشکل فارغ التحصیلی دارند به معاونت پژوهش ارسال شده  تا با مساعدت وهمراهی بیشتر امکان فارغ التحصیلی این دسته از افراد در زمان باقی مانده فراهم گردد، بدیهی است در صورتی که قبول شدگان نهایی نتوانند نسبت به ثبت فارغ التحصیلی خود در زمان مقرر (حداکثر 31 شهریور)  اقدام نمایند افراد  موجود در لیست انتظار جایگزین آ نها خواهند شد.

ایشان در پایان افزود: در صورتی که برخی افراد  به نتایج اعلام قبول شده اعتراض داشته باشند می توانند با مراجعه به آدرس paziresh.whc.ir نسبت به ثبت اعتراض خود حداکثر تا تاریخ 19 مرداد ماه اقدام نمایند با توجه به تعطیلات تابستانی مرکز و مدیریت های استانی (6 الی 18 مردادماه) از تماس تلفنی خودداری نمایند. همکاران اینجانب بعد از بررسی اعتراض ها حداکثر تا تاریخ 27/5/97 نسبت به پاسخ اعتراض  ها اقدام خواهند نمود وداطلبان از همان طریق امکان دریافت پاسخ به اعتراض خود را خواهند داشت.

 

برای دریافت نتایج نهایی مقطع عالی(سطح 3) کلیک کنید

    دفترچه راهنمای پذیرش

    فهرست مدارس