اعلام نتایج نهایی پذیرش داوطلبان بازپذیری سال تحصیلی 98-1397

شناسه خبر : 62614

1397/05/02

تعداد بازدید : 5491

اعلام نتایج نهایی پذیرش داوطلبان بازپذیری سال تحصیلی 98-1397
نتایج نهایی پذیرش داوطلبان بازپذیری مقطع عمومی(سطح2) حوزه های علمیه خواهران سال تحصیلی 98-1397 اعلام شد.

به یمن میلاد پر برکت امام رئوف، حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) نتایج نهایی پذیرش بازپذیری مقطع عمومی(سطح2) حوزه‌های علمیه خواهران در سال تحصیلی 98-97 اعلام شد.

به گزارش اداره سنجش و پذیرش  مقطع عمومی، داوطلبان می توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در وبگاه پذیرش و یا از طریق ارسال کد ملی به سامانه پیامکی 30002144 از نتیجه نهایی بازپذیری مقطع عمومی مطلع گردند.

داوطلبان قبول نهایی در بازپذیری در روزهای دوشنبه و چهارشنبه مورخ 8 و 10 مردادماه ماه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مدرسه علمیه خود مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام نهایی نمایند. لازم به ذکر است عدم ثبت نام در زمان اعلام شده به منزله انصراف تلقی می شود.

شایان ذکر است بازپذیری صرفا مربوط به داوطلبان ورود مجدد به مقطع عمومی سطح دو است. این آزمون برای آن دسته از طلاب که در زمان تحصیل در حوزه‌های علمیه خواهران بنا به هر دلیل از تحصیل فاصله گرفته‌اند و اکنون مایل به ادامه تحصیل در حوزه‌های علمیه خواهران و اتمام دوره عمومی هستند، برگزار می‌شود و قبول‌شدگان نهایی در مدارس علمیه تحصیل خود را ادامه می‌دهند. آزمون بازپذیری مقطع عمومی در 1 تیرماه سال جاری برگزار و در 14 تیرماه نتایج آزمون از طریق سایت سنجش و پذیرش حوزه های علمیه خواهران اعلام نتیجه شده است.

مدارک لازم جهت ثبت­ نام نهایی عبارت‌اند از:

1- دو قطعه عكس 4×3جديد و همانند (با پوشش كامل اسلامي با چادر مشکی، تمام‍رخ)؛
2- اصل و تصوير تمامي صفحات شناسنامه و کارت ملي؛
3- تكميل كاربرگ رضايت نامه پدر يا سرپرست قانوني براي داوطلبان مجرد و يا همسر براي داوطلبان متأهل(امضاء و اثر انگشت در حضور مسئولین مدرسه انجام می شود)؛
4- تصوير و اصل مدرک سيکل يا اتمام دوره اول متوسطه، ديپلم يا بالاتر با ذکر معدل کل در آن؛
5- تکمیل تعهد نامه اتمام دوره تحصیلی مقطع عمومی؛
6- تصوير و اصل گواهی امتیازات ویژه؛
7- ریز نمرات تحصیلی(مخصوص داوطلبانی که تحصیلات حوزوی خود را در مدارس تابعه مرکز مدیریت حوزه های علمیه خراسان و جامعه الزهراء(س) گذرانده اند)؛

 دریافت نتایج نهایی بازپذیری

دفترچه راهنمای پذیرش

فهرست مدارس