اعلام نتایج آزمون ورودی مقطع عالی سطح سه حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 60940

1397/03/10

تعداد بازدید : 8034

رئیس اداره سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران از اعلام نتایج آزمون ورودی داوطلبان تحصیل در مقطع عالی(سطح سه) سال تحصیلی 98-1397 خبر داد.

رئیس اداره سنجش و پذیرش مقاطع تکمیلی حوزه‌های علمیه خواهران از اعلام نتایج آزمون ورودی داوطلبان تحصیل در مقطع عالی(سطح سه) سال تحصیلی 98-1397 حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.

جناب آقای دکتر مهدی صبائی گفت: پذیرفته‌شدگان این مرحله از بین داوطلبینی که حد نصاب لازم را کسب کرده اند، به مصاحبه علمی-رفتاری دعوت می شوند.

صبائی در ادامه گفت: با توجه به لزوم احراز صلاحیت هاي علمی و اخلاقی- رفتاري پذیرفته شدگان آزمون سطح سه حوزه هاي علمیه، مصاحبه از افراد در دو محور علمی و اخلاقی- رفتاري صورت میپذیرد.

وی در ادامه افزود: مصاحبه علمی داوطلبین مقطع عالی(سطح سه) بر اساس منابع علمی آزمون کتبی رشته انتخابی داوطلبان می باشد.

رئیس اداره سنجش و پذیرش مقاطع تکمیلی حوزه‌های علمیه خواهران در خصوص ثبت نوبت مصاحبه داوطلبین در این مقطع اظهار کرد: داوطلبان معرفی شده به مصاحبه می بایست از تاریخ 1 تا 7 تیر 1397 با در اختیار داشتن کد رهگیری نسبت به ثبت نوبت مصاحبه خود از طریق وبگاه سنجش و پذیرش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران اقدام نمایند.

ایشان خاطرنشان کردند: با توجه به اجرای مصاحبه علمی- رفتاری داوطلبان مقطع عالی(سطح سه) از تاریخ 9 تا 28 تیر1397، امکان تمدید زمان مصاحبه وجود نخواهد داشت.

جناب آقای دکتر صبائی در پایان بیان کرد: حضور در جلسه مصاحبه، طبق زمان انتخابی، الزامی بوده و عدم مراجعه و حضور داوطلبین در مصاحبه به منزله انصراف تلقی می شود.

 

جهت دریافت نتایج آزمون ورودی سطح سه کلیک کنید

 

    دفترچه راهنمای پذیرش

    فهرست مدارس