اعلام نتایج مرحله اول پذیرش مقطع عمومی حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 59069

1397/02/10

تعداد بازدید : 24026

اعلام نتایج مرحله اول پذیرش مقطع عمومی حوزه های علمیه خواهران
نتایج پذیرش مرحله اول تحصیل در مقطع عمومی(سطح دو) سال تحصیلی 98-1397 حوزه‌های علمیه خواهران اعلام شد.

به یمن میلاد پر برکت منجی عالم بشریت، نتایج پذیرش مرحله اول تحصیل در مقطع عمومی(سطح دو) سال تحصیلی 98-1397 حوزه‌های علمیه خواهران اعلام شد.

سوابق تحصیلی داوطلب(معدل کل) به عنوان معیار سنجش سطح علمی داوطلبان بوده و برای هر یک از رشته های تحصیلی داوطلبان با مدرک تحصیلی دیپلم ضریب خاصی در نظر گرفته شده است. داوطلبان از بالاترین امتیاز به میزان سه برابر ظرفیت مدرسه علمیه انتخابی، به مرحله مصاحبه معرفی شده اند.

با توجه به لزوم اهمیت گزینش افراد شایسته در مدارس علمیه، پذیرش داوطلب، منوط به احراز صلاحیت های فکری-اخلاقی-رفتاري از طریق مصاحبه و تحقیق است. محورهای مصاحبه شامل اطلاعات دینی، عمومی، اجتماعی و سیاسی است.

داوطلبان معرفی شده به مصاحبه بایستی با توجه به جدول زمانبندی از تاریخ 97.2.18 تا 97.2.20 با در اختیار داشتن کد رهگیری نسبت به ثبت نوبت مصاحبه، از طریق مراجعه به صفحه شخصی خود در وبگاه سنجش و پذیرش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران اقدام نمایند.

لازم به ذکر است حضور در جلسه مصاحبه، طبق زمان انتخابی، الزامی بوده و عدم مراجعه و حضور داوطلبین در مصاحبه به منزله انصراف تلقی می شود.

قابل توجه آن دسته از داوطلبانی که به دلایلی موفق به ثبت نام در پذیرش سال تحصیلی 98-1397 حوزه های علمیه سراسر کشور نشده اند، می توانند با مراجعه حضوری به نزدیکترین مدرسه علمیه محل سکونت خود در صورتی که ظرفیت پذیرش مدرسه کامل نشده است، اقدام به ثبت نام نمایند.

 

دریافت نتایج مرحله اول پذیرش مقطع عمومی

دفترچه راهنمای پذیرش

فهرست مدارس