تاسیس مدرسه علمیه عالی تخصصی سطح چهار در استان سمنان

شناسه خبر : 40550

1395/12/27

تعداد بازدید : 953

تاسیس مدرسه علمیه عالی تخصصی سطح چهار در استان سمنان
مدرسه علمیه عالی تخصصی سطح چهار در استان سمنان تاسیس شد.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی مدیر کل سنجش و پذیرش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، از تاسیس مدرسه علمیه عالی تخصصی سطح چهار در استان سمنان خبر داد.

وی اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های موجود در استان سمنان و وجود سه مدرسه علمیه عالی سطح سه در شهر های سمنان، دامغان و شاهرود و تعداد بالای فارغ التحصیلان سطح سه در این استان، نیاز مبرم به تاسیس مدرسه علمیه عالی تخصصی مقطع سطح چهار بود که به حمد الله با عنایت حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفدا ) و تلاش ها و پیگیری مدیریت محترم استان سمنان به این مهم دست یافتیم.

مدیر کل سنجش و پذیرش حوزه های علمیه خواهران افزود:  مدرسه علمیه عالی تخصصی فاطمه الزهرا(س) در شهر سمنان و در رشته فقه و اصول، پذیرای داوطلبان است.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی گفت:  با توجه به تمدید زمان ثبت نام تا پایان فروردین 96 علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به نشانی www.whc.ir  و اطلاع از شرایط و ضوابط پذیرش نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ایشان در پایان افزودند: داوطلبان ساکن استان سمنان که قبل از این تاریخ ثبت نام خود را در استان های دیگر انجام داده اند می توانند با مراجعه به سایت مذکور و ویرایش اطلاعات خود، مدرسه انتخابی خود را به سمنان تغییر دهند.