اعلام نتایج نهایی سطح سه

شناسه خبر : 30133

1395/06/11

تعداد بازدید : 17759

اعلام نتایج نهایی سطح سه
نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان سطح سه حوزه‌های علمیه خواهران اعلام شد.
 حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی مدیر سنجش و پذیرش حوزه های علمیه خواهران گفت: داوطلبان می‌توانند به پایگاه اینترنتی پذیرش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی paziresh.whc.ir مراجعه کنند و با درج شماره پرونده و کد رهگیری یا شماره پرونده، شماره شناسنامه و کد ملی از وضعیت نهایی خود مطلع شوند.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که داوطلبان نسبت به نتیجه نهایی خود اعتراض داشته باشند می‌توانند از طریق صفحه شخصی خود در سامانه اینترنتی پذیرش  اقدام کنند و پاسخ اعتراض خود را پس از یک هفته  از طریق همان سامانه دریافت کنند.
وی افزود: کلیه داوطلبان پذیرفته شده، لازم است جهت ثبت نام از تاریخ 11 تا 15 شهریورماه به مدارس علمیه سطح سه پذیرفته شده مراجعه کنند.
ایشان خاطر نشان کردند: داوطلباني كه فارغ التحصيلي آنها در سامانه آموزش ثبت نشده باشد فقط تا 15 شهريور فرصت دارند تا نسبت به ثبت فارغ التحصيلي خود اقدام نمايند، در غير اين صورت از فهرست قبولي نهايي حذف خواهند شد.
مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران با بیان اینکه اسامی داوطلبان تکمیل ظرفیت 18 شهریورماه اعلام خواهد شد، افزود: این دسته از طلاب، تا تاریخ 20 شهریورماه مهلت دارند تا در مدارس علمیه پذیرفته شده ثبت نام کنند.
 
 

    دفترچه راهنمای پذیرش

    فهرست مدارس