اعلام نتایج آزمون بازپذیری حوزه های علمیه خواهران

شناسه خبر : 20070

1394/06/19

تعداد بازدید : 7612

اعلام نتایج آزمون بازپذیری حوزه های علمیه خواهران
پذیرش 340 نفر در دوره بازپذیری حوزه‌های علمیه خواهران کشور
مدیر سنجش و پذیرش حوز‌ه‌های علمیه خواهران از پذیرش 340 نفر در دوره بازپذیری حوزه‌های علمیه خواهران در سال تحصیلی 94-95 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران حجت‌الاسلام سیدمحمود صانعی افزود: این طلاب از میان هزار و 7 نفر از ثبت‌نام‌کنندگان به منظور ورود مجدد به حوزه‌های علمیه خواهران پذیرفته شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه آزمون ورودی این دسته از داوطلبان در اردیبهشت‌ماه سال گذشته برگزار شد و آنان توانستند در مصاحبه اخلاقی رفتاری نیز پذیرفته شوند، اضافه کرد: این آزمون به منظور احیای بخشی از سوابق آموزشی به نسبت امتیاز آزمون برگزار شد و پذیرفته‌شدگان به منظور ادامه تحصیل در مدارس علمیه ثبت نام می شوند.
مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران مواد آزمون بازپذیری حوزه‌های علمیه خواهران را فقه (احکام) و ادبیات عرب(نحو و صرف) دانست و خاطرنشان کرد: بازپذیری صرفا مربوط به داوطلبان ورود مجدد به دوره عمومی سطح دو (کارشناسی) است.
وی با بیان توضیحاتی در مورد آزمون بازپذیری گفت: این آزمون برای آن دسته از طلاب که در زمان تحصیل در حوزه‌های علمیه خواهران بنا به هر دلیل از تحصیل فاصله گرفته‌اند و اکنون مایل به ادامه تحصیل در حوزه‌های علمیه خواهران و اتمام دوره عمومی هستند، برگزار می‌شود و قبول‌شدگان نهایی در مدارس علمیه تحصیل خود را ادامه می‌دهند.

    دفترچه راهنمای پذیرش

    فهرست مدارس