برگزاری دوره فن مصاحبه در مدیریت‌های استانی سراسر کشور

شناسه خبر : 19131

1394/03/27

تعداد بازدید : 4329

برگزاری  دوره فن مصاحبه در مدیریت‌های استانی سراسر کشور
دوره فن مصاحبه ویژه مدیران ،معاونین آموزش ،معاونین فرهنگی و نمایندگان مدیریت‌های استانی در اغلب استان های کشور برگزار شد.
با یاری خداوند متعال و توجهات حضرت ولیعصر( عجل الله تعالی فرجه الشریف ) ، کارگاه فن مصاحبه با نظارت و همفکری مدیریت پذیرش  مرکز  و همکاری  مدیریت‌های  محترم استانی حوزه‌های علمیه خواهران  در سراسر کشور،  در دوماه اردیبهشت و خرداد اجرا شد.
اجرای کارگاه‌ها توسط اساتید گران‌قدر آقایان: حجج اسلام دکتر مهکام، دکتر بنیانی و دکتر جدیری در مراکز استانی برگزار می‌گردد.
 اساتید معزز، در ابتدا به بیان  اهداف برگزاری کارگاه پرداخته و هدف کلی این کارگاه  را ، آشنایی با مفاهیم پایه مصاحبه و آشنایی با  فنون کاربردی مصاحبه  شمرده و مصاحبه را  طبیعی‌ترین روش کلامی  جهت کسب اطلاعات  آشکار و پنهان دانسته   و لازمه کار  مصاحبه گری را اشتیاق ، خلاقیت و هوشمندی، تیزبینی و تخصص و داشتن مهارت  بیان می‌نمایند.
در ادامه کارگاه، مباحث مربوط به روان‌شناسی در خصوص نحوه مصاحبه و اصول  آغازین مصاحبه و نحوه ارتباط‌گیری با فرد مصاحبه‌شونده  بیان می‌شود. در ساعات پایانی کارگاه (19 الی20  عصر) اختصاص به پرسش و پاسخ که به‌صورت کاربردی اجرا می­شود.
در حال حاضر دوره مذکور در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، ایلام، تهران، لرستان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم و کرمان برگزار شده است.

    دفترچه راهنمای پذیرش

    فهرست مدارس