گروه‌های طلبگی جذب داوطلبان از بیوت صالحه را افزایش دهند

شناسه خبر : 103093

1399/11/18

تعداد بازدید : 922

 گروه‌های طلبگی جذب داوطلبان از بیوت صالحه را افزایش دهند
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به راهکارهای مختلف جذب حداکثری از بیوت صالحه خواستار مشارکت طلاب برای جذب داوطلبان به حوزه‌های علمیه خواهران شد.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران(کوثر) حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالکریم بهجت‌پور چهارشنبه 15 بهمن در دومین جلسه ستاد پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به ضرورت بسیج قوا برای جذب حداکثری داوطلبان گفت: باید تلاش کنیم امسال پذیرش سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش قابل ملاحظه‌ای پیدا کند.
وی با اشاره به تاثیر معرفی حوزه از سوی دوستان و خانواده در افزایش پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران، خاطرنشان کرد: مدارس علمیه خواهران و طلاب نقش مهمی در این زمینه دارند.
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران اضافه کرد: تبلیغات پذیرش فرصت خوبی برای معرفی حوزه‌های علمیه خواهران است.
در این جلسه همچنین خانم تمیزکار رییس اداره پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران با ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌گرفته در زمینه پذیرش گفت: با توجه به ضرورت تثبیت سیاست‌های کلان و شاخص‌های پذیرش سراسری حوزه‌های علمیه خواهران در سال‌های آینده پذیرش از ابتدای بهمن‌ماه آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به ارسال بخشنامه پذیرش و توجیه اولیه مدیریت‌های استانی و مدارس علمیه خواهران در زمینه پذیرش اضافه کرد: برنامه‌هایی برای افزایش مشارکت طلاب در زمینه جذب و پذیرش داریم.
در این جلسه همچنین برگزاری آزمون ورودی حوزه‌های علمیه خواهران به صورت برخط مورد بحث قرار گرفت و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل حوزه‌های علمیه خواهران و مدیرکل ایجاد و گسترش سامانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته ارائه کردند.

سال تحصیلی 1400-1399

فهرست مدارس علمیه